menu

Aktivity v resortu

Pokud jste se dosyta nabažili aktivit v okolí nebo jen máte náladu strávit den v zázemí resortu, neznamená to, že se musíte nudit. Relaxujte ve wellness centru nebo se opalujte u jezírka, vyrazte nakrmit daňky nebo si dejte do těla během tenisového zápasu.

Wellness

Relaxace ve Wellness

Počasí ne vždy přeje venkovním aktivitám, to ale neznamená, že musíte zůstat doma. Aktivní odpočinek nabízí resortní wellness centrum otevřené pro všechny držitele klubové karty resortu. Wellness je součástí polyfunkčního zařízení jen pár kroků od vašeho bydlení. Pronájem wellness si zajistíte kdykoli pomocí rezervačního systému.

Koupání v přírodním jezírku

Koupání v přírodním jezírku

Není nic lepšího než v horkých letních dnech vyrazit k vodě. Možností, kde si zaplavat, je hned několik. Včetně té, která je přímo za rohem. Součástí resortu je totiž čisté přírodní jezírko, kterým protéká lesní potok. Pokud máte chuť svlažit se po náročné túře, osvěží vás vodní nádrž Mšeno v Jablonci nad Nisou, největší městská vodní plocha ve střední Evropě. Při škaredém počasí vás jistojistě bude bavit čas strávený v Aquaparku Babylon v Liberci.

Multifunkční tenisové hřiště

Volný čas a sport na hřišti

Abyste si pořádně zasportovali, nemusíte překročit hranice resortu. Využívejte sportovní hřiště, ať už pro tenisové utkání, volejbal nebo bruslení v zimních měsících. V pohodlí resortu, pár kroků od svého bydlení.

close
Prodej chalup a apartmánů

3. etapa