menu

Prodej apartmánů

3. etapa

Apartmány na prodej v Jizerských horách se nacházejí pár minut od sportovního areálu Tanvaldský Špičák. Představují možnost výhodné investice, ať už se chystáte zůstávat v resortu celoročně, nebo ho využívat na víkendy či dovolené.

Apartmány v Jizerkách

Hledáte zázemí pro vlastní odpočinek nebo výhodnou investici? Pořiďte si apartmán v srdci Jizerek, v dostupné lokalitě. Připravujeme pro vás čtyři novostavby ve zcela novém rekreačním areálu Resort pod Špičákem, v udržovaném a klidném prostředí s restaurací, saunou a projížďkami na koních.

Apartmán je situován v suterénu třípodlažní chalupy. V celém objektu jsou pouze dvě samostatné bytové jednotky.

Mezi přidané hodnoty nemovitosti patří resortní služba, která se o bydlení postará v době vaší nepřítomnosti, ať už půjde o úklidové práce, nebo případný pronájem prostorů.

Ke každému apartmánu náleží krb, sauna, terasa a venkovní parkovací místo. V rámci resortu můžete využívat dětské hřiště, krytý altán s grilem nebo koupací jezírko.

V případě zájmu o celý objekt v rozsahu 3 podlaží, je také možné propojit suterén a přízemí budovy. Rádi připravíme individuální cenovou nabídku.

3+kk
70 m2
užitné plochy
  • Samostatná bytová jednotka v suterénu stavby s vlastním měřením spotřeby energií
  • Sauna
  • Krb
  • Terasa 15 m2
  • Venkovní parkovací místo
Dostupnost a ceník aparmánů
Kontaktujte nás

 

Z apartmánů se nabízí výhled na jedinečnou scenerii jizerských lesů.

 

Z venkovní terasy máte výhled na protilehlou Bukovou horu a úbočí Bínova vrchu. Budete mít dostatek soukromí pro relaxaci v krásné přírodě.

 

Jen pár kroků nad apartmánem se nachází multifunkční hřiště, které uspokojí děti i dospělé sportovce. Večery si také můžete zpříjemnit posezením u ohně s opékáním buřtů.

Technický plán

Varianta bez sauny s maximalizovaným skladem sportovního náčiní

Interiér

Klientské změny v interiéru novostavby jsou po domluvě možné.

Detailní přehled standardu

Časté otázky

Jaká je energetická náročnost budovy?
Jaký je termín dokončení?

Stavíme na horách a proto je termín dokončení projektu ovlivňováno povětrnostními podmínkami a délkou zimy. Pokud bude počasí nakloněno stavebním pracím, zvládneme dokončit jednotky do Vánoc 2022.

close