menu

Areál resortu

Historie rekreačního areálu je starší více než 75 let, ale tehdejší stanová osada s hospodou je již minulostí. Původní budovy nyní nahrazují novostavby s prvky tradiční jizerskohorské architektury: stylový apartmánový dům s 15 bytovými jednotkami, 15 horských chalup a polyfunkční stavení s restaurací a wellness.

Restaurace nabídne útulné prostředí pro rodinnou oslavu nebo setkání s přáteli, staročeskou kuchyni, pokrmy z grilu a široký výběr nápojů. Biotop s lesním potůčkem přijde vhod ke zchlazení po sportovních aktivitách na multifunkčním hřišti. Stejně tak potěší pozorování pasoucích se muflonů v oboře. 

Apartmánový dům

Apartmánový dům je třípodlažní novostavba s 15 apartmány na prodej. Stavebně architektonické řešení respektuje okolní horské prostředí, odpovídá nejmodernějším trendům a splňuje vysoké nároky na ekonomiku provozu novostavby. V dispozici suterénu budovy je umístěna dvojgaráž.

Chalupy

V areálu se nachází patnáct chalup se stylovým dřevěným obložením. Ke každé chalupě patří parkovací místo, předzahrádka a terasa. Všechny chalupy jsou vybaveny krbem.

Restaurace

Jen pár kroků i od té nejvzdálenější chalupy se nachází restaurace a wellness. Odměňte se v závěru dne dobrou večeří nebo sem zajděte uhasit žízeň. Útulný interiér restaurace poskytuje prostor pro posezení s rodinou, když chcete nechat vaření na druhých.

Multifunkční hřiště

Zasportujte si na čistém vzduchu uprostřed lesů, aniž byste se museli přesouvat daleko od svého bydlení. Na multifunkčním hřišti si zahrajete tenis, fotbálek, volejbal.

Biotop a sauna

Za apartmánovým domem se nachází sauna s biotopem - přírodní jezírko, kterým protéká lesní potok. V teplých měsících nemusíte jezdit na koupaliště nebo ke vzdálenějším přehradám. Neomezené koupání v průzračně čistém jezírku máte dostupné přímo za domem.

Obora s muflony

V dolní části komplexu, mimo obytnou zónu, najdete oboru pro chov muflonů. Zvířata se mohou volně pohybovat na ohrazené pastvině v protilehlé stráni pod lesem. Po domluvě s provozovatelem budete mít příležitost aktivně se zapojit do péče o zvířata.

Vyhlídková terasa

Terasu s posezením a výhledem na panorama Jizerek najdete na vrcholu stráně nad chalupami. Můžete zde trávit dlouhé večery s přáteli nebo uspořádat odpolední piknik.

close