menu

Areál resortu

Historie rekreačního areálu je starší více než půl století, ale tehdejší stanová osada s hospodou je již minulostí. Původní budovy nyní nahrazují novostavby s prvky tradiční jizerskohorské architektury: stylový apartmánový dům s 15 bytovými jednotkami, 10 horských chalup a polyfunkční stavení s restaurací a wellness.

Vodní biotop s lesním potůčkem přijde vhod ke zchlazení po sportovních aktivitách na multifunkčním hřišti. Stejně tak potěší pozorování pasoucích se daňků v oboře. Vše je nejlépe vidět z posedu, ke kterému se dostanete malou botanickou zahradou.

Apartmánový dům

Apartmánový dům je třípodlažní novostavba s 15 apartmány na prodej. Stavebně architektonické řešení respektuje okolní horské prostředí, odpovídá nejmodernějším trendům a splňuje vysoké nároky na ekonomiku provozu novostavby. V dispozici suterénu budovy je umístěna dvojgaráž.

Chalupy

V areálu se nachází deset chalup se stylovým dřevěným obložením. Ke každé chalupě patří parkovací místo, předzahrádka, veranda a místo na uložení dřeva, kterým si zatopíte ve svých krbových kamnech.

Restaurace s minipivovarem & Wellness

Jen pár kroků i od té nejvzdálenější chalupy se nachází restaurace s minipivovarem a wellness. Odměňte se v závěru dne dobrou večeří nebo sem zajděte uhasit žízeň. Útulný interiér restaurace s kachlovými kamny poskytuje prostor pro posezení s rodinou, když chcete nechat vaření na druhých. Wellness se saunou a vířivkou v druhé části budovy vám přinese soukromí a úlevu po sportovně nabitém dni.

Multifunkční hřiště

Zasportujte si na čistém vzduchu uprostřed lesů, aniž byste se museli přesouvat daleko od svého bydlení. Na multifunkčním hřišti si zahrajete tenis, fotbálek, volejbal, v zimě si zde můžete zabruslit.

Vodní biotop

Za apartmánovým domem se nachází vodní biotop - přírodní jezírko, kterým protéká lesní potok. V teplých měsících nemusíte jezdit na koupaliště nebo ke vzdálenějším vodním nádržím. Neomezené koupání v průzračně čistém jezírku máte dostupné přímo za domem.

Obora s daňky

V dolní části komplexu, mimo obytnou zónu, najdete oboru pro chov daňků. Zvířata se mohou volně pohybovat na ohrazené pastvině v protilehlé stráni pod lesem. Po domluvě s provozovatelem budete mít příležitost aktivně se zapojit do péče o zvířata.

Vyhlídková terasa

Terasu s posezením a výhledem na panorama Jizerek najdete na vrcholu stráně nad chalupami. Můžete zde trávit dlouhé večery s přáteli nebo uspořádat odpolední piknik.

botanická zahrada

Stezka botanickou zahradou k posedu

Projděte se malou botanickou zahradou až k posedu u hranice lesa, odkud budete mít nádherný a ničím nerušený výhled jak na panorama Jizerských hor, tak na pasoucí se daňky.