menu

Prodej chalup

3. etapa

Chalupa v Jizerských horách? Splnitelný sen o horském bydlení. Zhmotníme vaši představu o chalupě v přírodě, s dostatkem prostoru a soukromí uprostřed lesů, aniž byste se museli starat o stavbu či rekonstrukci.

Chalupy v Jizerkách

Rádi trávíte čas v přírodě nebo hledáte výhodnou investici? Pořiďte si chalupu v Jizerkách, v dostupné lokalitě. Připravujeme pro vás čtyři novostavby v Resortu pod Špičákem, v udržovaném a klidném prostředí s restaurací, saunou a projížďkami na koních.

Pokud nechcete, aby vaše chalupa zůstala ve vaší nepřítomnosti nevyužitá, rádi se postaráme o její pronájem. Naše resortní služba zařídí vše od úklidu až po předání klíčů hostům.

Novostavba chalupy je třípodlažní objekt a dispozice nabízené obytné jednotky je situována do přízemí a podkroví stavby. Obytná jednotka v suterénu není předmětem nabídky. V případě zájmu na dotaz.

Součástí každé chalupy je krb, venkovní terasa a venkovní parkovací místo.

V případě zájmu o celý objekt v rozsahu 3 podlaží, je také možné propojit suterén a přízemí budovy. Rádi připravíme individuální cenovou nabídku.

4+1
146 m2
užitné plochy
  • Samostatná bytová jednotka v přízemí a podkroví stavby s vlastním měřením spotřeby energií
  • Dvě koupelny
  • Terasa 15 m2
  • Venkovní parkovací místo
  • Součástí chalupy je krb
Dostupnost a ceník chalup
Kontaktujte nás

 

V resortu se nachází biotop, do kterého ústí lesní potok. Neomezené koupání v průzračně čisté vodě máte dostupné přímo za domem.

 

Z venkovní terasy máte výhled na protilehlou Bukovou horu a úbočí Bínova vrchu. Budete mít dostatek soukromí pro relaxaci v krásné přírodě.

 

Jen pár kroků nad chalupami se nachází multifunkční hřiště, které uspokojí děti i dospělé sportovce. Večery si také můžete zpříjemnit posezením u ohně s opékáním buřtů.

Technické plány

Varianta s obraceným schodištěm, zvětšenou koupelnou a střešním oknem

Interiér

Klientské změny v interiéru novostavby jsou po domluvě možné.

Detailní přehled standardu

Časté otázky

Jaká je energetická náročnost budovy?
Jaký je termín dokončení?

Stavíme na horách a proto je termín dokončení projektu ovlivňován povětrnostními podmínkami a délkou zimy. Pokud bude počasí nakloněno stavebním pracím, zvládneme dokončit jednotky do Vánoc 2022.

close