menu

Cyklo & In-line

Pokud jste nadšení cyklisté, v Jizerských horách využijete trasy Jizerské magistrály nebo náročnější cyklotrasy do vrchů. Spojte výlet s návštěvou Jizerky nebo si vyšlápněte nejvyšší vrchol Jizerských hor Smrk či oblíbený Ještěd. Naplánujte si trasu po jizerských rozhlednách (Slovanka, Bramberk, Královka) a přehradách (Souš, Mšeno).

Turistika2v1
Přehrada Josefův Důl

Přehrada Josefův Důl

Zajeďte si na kole ke krásné josefodolské přehradě, nejmladší a největší přehradě v Jizerských horách, která na svých hrázích nabízí ideální podmínky také pro in-line bruslení. Nenáročná trasa je z Resortu pod Špičákem dlouhá přibližně 9 km a zvládnou ji i děti.

Více informací
Bikepark Tanvaldský Špičák

Bikepark Tanvaldský Špičák

Pořádný adrenalin si můžete vyzkoušet v Bikeparku Tanvaldský Špičák s terénními cyklostezkami různé náročnosti v délce 8 kilometrů. Na vrchol Tanvaldského Špičáku vede lanovka, u které najdete i půjčovnu kol. Podívejte se na otvírací dobu sem.

Více informací
Vodní nádrž Bedřichov

Vodní nádrž Bedřichov

Podnikněte výlet k přehradě Bedřichov a spojte tak cyklistiku s následným koupáním. Vodní nádrž leží na řece Černé Nise a je nejvýše položenou přehradou v Jizerkách. Cyklovýlet k nádrži si můžete prodloužit z přehrady Josefův Důl, kde se koupat nesmí. V Bedřichově nezapomeňte navštívit kamennou rozhlednu Královka.

Více informací