menu

Apartmány na prodej

1. etapa - připravujeme na duben 2020

Apartmány na prodej v Jizerských horách se nacházejí pár minut od sportovního areálu Tanvaldský Špičák. Představují možnost výhodné investice, ať už se chystáte zůstávat v resortu celoročně nebo ho využívat na víkendy či dovolené.

Apartmánový dům Špičák

Apartmánový dům Špičák nabízí patnáct bytových jednotek s dispozicemi 2+kk či 3+kk. K přidaným hodnotám nemovitosti patří resortní služba, která se o bydlení postará v době vaší nepřítomnosti, ať už půjde o úklidové práce nebo případný pronájem prostorů.

Ke každému apartmánu náleží sklepní kóje pro uložení sezónního vybavení a jedno parkovací místo. Pár kroků od domu můžete využívat dětské hřiště a krytý altán s grilem, koupací jezírko a multifunkční tenisové hřiště.

2+kk, 3+kk
55 m– 84 m2
užitné plochy

Zázemí
sklepní kóje
venkovní parkovací stání
společný altán s grilem

Přehled a ceník apartmánů

Severovýchodní pohled

Apartmánový dům stojí ve svahu, severovýchodní pohled se proto liší od jihozápadního počtem podlaží. V suterénu se nachází tři apartmány s pohodlným vstupem přímo ze zahrady, jedna garáž se dvěma parkovacími místy a 15 kójí. V přízemí disponují oba rohové apartmány balkónem. Útulné podkrovní apartmány nabízejí krásný výhled na horu Buková.

Jihozápadní pohled

Apartmány jsou zde situovány na slunečnou stranu směrem k Bínovu vrchu s výhledem do zalesněné stráně. Z příjezdové strany se nachází společné parkoviště a hlavní vstup do domu.

Technické plány

Suterén

Přízemí

Podkroví

Interiér apartmánu ve standardu nebo podle vašich představ

Apartmán předáváme ve stavu dokončené koupelny s výběrem mezi dvěma odstíny barev a přípravou pro vlastní kuchyňskou linku. Případné klientské změny jsou možné do fáze hrubé stavby a spočívají ve volbě povrchů podlah a stěn, interiérových dveří, sanity a nadstandardního vybavení.

Standardy - dlažba
Standardy - sanita
Standardy - obklad
Standardy - dveře
Stavební standard
Vizualizace koupelny

Apartmán 4

Časté otázky

Jaká je energetická náročnost budovy?

Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) udává energetickou náročnost budovy stanovenou výpočtem ze všech energií, které do budovy vstupují. Jde o energii potřebnou na vytápění, ohřev teplé vody, větrání, osvětlení, chlazení a klimatizaci. Započítány jsou i energie potřebné pro zařízení, která tyto procesy zajišťují. Novostavba apartmánového domu splňuje podmínky kategorie B – velmi úsporná.

Jaké jsou možnosti financování?

Mezi způsoby financování nemovitosti patří hypotéka, splátkový prodej nebo třetinka.

Jaký je termín dokončení?

Dokončení projektu je v horských oblastech ovlivňováno povětrnostními podmínkami a délkou zimy. Pokud bude počasí nakloněno stavebním pracím, zvládneme dokončit jednotky do Vánoc 2020. Nejzazší termín předání všech jednotek je červen 2021 před letními prázdninami.

š
close
Nová fotografie

ze zahájení prací na základové desce