menu

Apartmány na prodej

1. etapa - připravujeme na duben 2020

Apartmány na prodej v Jizerských horách se nacházejí pár minut od sportovního areálu Tanvaldský Špičák. Představují možnost výhodné investice, ať už se chystáte zůstávat v resortu celoročně nebo ho využívat na víkendy či dovolené.

Apartmánový dům Špičák

Apartmánový dům Špičák nabízí patnáct bytových jednotek s dispozicemi 2+kk či 3+kk. K přidaným hodnotám nemovitosti patří resortní služba, která se o bydlení postará v době vaší nepřítomnosti, ať už půjde o úklidové práce nebo případný pronájem prostorů.

Ke každému apartmánu náleží sklepní kóje pro uložení sezónního vybavení a jedno parkovací místo. Pár kroků od domu můžete využívat dětské hřiště a krytý altán s grilem, koupací jezírko a multifunkční tenisové hřiště.

2+kk, 3+kk
55 m– 84 m2
užitné plochy

Zázemí
sklepní kóje
venkovní parkovací stání
společný altán s grilem

Přehled a ceník apartmánů

Severovýchodní pohled

Apartmánový dům stojí ve svahu, severovýchodní pohled se proto liší od jihozápadního počtem podlaží. V suterénu se nachází tři apartmány s pohodlným vstupem přímo ze zahrady, jedna garáž se dvěma parkovacími místy a 15 kójí. V přízemí disponují oba rohové apartmány balkónem. Útulné podkrovní apartmány nabízejí krásný výhled na horu Buková.

Jihozápadní pohled

Apartmány jsou zde situovány na slunečnou stranu směrem k Bínovu vrchu s výhledem do zalesněné stráně. Z příjezdové strany se nachází společné parkoviště a hlavní vstup do domu.

Technické plány

Suterén

Přízemí

Podkroví

Interiér apartmánu ve standardu nebo podle vašich představ

Apartmán předáváme ve stavu dokončené koupelny s výběrem mezi dvěma odstíny barev a přípravou pro vlastní kuchyňskou linku. Případné klientské změny jsou možné do fáze hrubé stavby a spočívají ve volbě povrchů podlah a stěn, interiérových dveří, sanity a nadstandardního vybavení.

Standardy - dlažba
Standardy - sanita
Standardy - obklad
Standardy - dveře
Stavební standard
Vizualizace koupelny

Apartmán 4

Časté otázky

Jaká je energetická náročnost budovy?

Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) udává energetickou náročnost budovy stanovenou výpočtem ze všech energií, které do budovy vstupují. Jde o energii potřebnou na vytápění, ohřev teplé vody, větrání, osvětlení, chlazení a klimatizaci. Započítány jsou i energie potřebné pro zařízení, která tyto procesy zajišťují. Novostavba apartmánového domu splňuje podmínky kategorie B – velmi úsporná.

Jaké jsou možnosti financování?

Mezi způsoby financování nemovitosti patří hypotéka, splátkový prodej nebo třetinka.

Jaký je termín dokončení?

Dokončení projektu je v horských oblastech ovlivňováno povětrnostními podmínkami a délkou zimy. Pokud bude počasí nakloněno stavebním pracím, zvládneme dokončit jednotky do Vánoc 2020. Nejzazší termín předání všech jednotek je červen 2021 před letními prázdninami.

close Nové fotografie

ze zahájení prací na základové desce