menu

Chalupy na prodej

2. etapa - připravujeme na duben 2020

Chalupa v Jizerských horách je splnitelný sen o horském bydlení. Zhmotníme vaši představu o klasické chalupě v přírodě s dostatkem prostoru a soukromí uprostřed lesů, aniž byste se museli starat o stavbu či rekonstrukci.

Chalupy Jizerky

Pokud máte pobyt na chalupě spojený více s odpočinkem než s prací kolem domu, investujte do chalupy v Jizerkách. V Resortu pod Špičákem, udržovaném a za každého počasí přístupném areálu pro vás chystáme deset chalup, restauraci a wellness.

Mezi přidané hodnoty nemovitosti patří resortní služba, která se o chalupu postará v době vaší nepřítomnosti. Můžete jí svěřit jak běžnou údržbu a úklid, tak smluvní pronájem chalupy v době, kdy jste zaneprázdněni a sami ji nevyužíváte.

Chalupy mají základní dispozici 3+kk s užitnou plochou do 90 m² a verandou. Jsou vybaveny krbovými kamny, podlahovým topením a mají vlastní parkovací stání přímo u domu. Čas strávený v resortu vám zpříjemní posezení na vyhlídkové terase s grilem.

3+kk
do 90 m2
užitné plochy

Zázemí
venkovní parkovací místo
oddělený prostor na lyže a kola
důmyslné řešení pro uskladnění dřeva

Přehled a ceník chalup

Jihozápadní pohled

Ke každé chalupě náleží vstupní veranda s předzahrádkou a místem pro uskladnění dřeva. Ve stráni nad chalupou je pro vás rezervováno posezení s výhledem na panorama Jizerek.

Severovýchodní pohled

Do resortu vede celoročně udržovaná příjezdová cesta až k privátnímu parkovacímu stání přímo u domu. Chalupy jsou rozmístěny nad sebou ve stráni a poskytují svým obyvatelům krásný výhled a dostatečné soukromí.

Technické plány

Přízemí

1. patro

Chalupa ve standardu nebo podle vašich představ

Protože se nacházíme ve druhé zóně CHKO, nejsou z legislativních důvodů dovoleny stavební úpravy vnějšího vzhledu chalupy. Projekt však umožňuje drobné úpravy dispozice interiéru do fáze hrubé stavby.

Standardy - dlažba
Standardy - sanita
Standardy - obklad
Standardy - dveře
Stavební standard
Vizualizace koupelny

Chata interier

Časté otázky

Jaká je energetická náročnost chalupy?

Novostavba nízkoenergetické chalupy bude mít obvodové zdivo z pálených cihlobloků Heluz. Na základě klientské změny může být chalupa řešena jako zděná stavba z cihelných bloků Heluz 2in1.

Jaké jsou možnosti financování?

Mezi způsoby financování nemovitosti patří hypotéka, splátkový prodej nebo třetinka.

Jaký je termín dokončení?

Stavba bude dokončena do jednoho roku od podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí kupní.

close
Nová fotografie

ze zahájení prací na základové desce