menu

Chalupy na prodej

2. etapa - připravujeme na duben 2020

Chalupa v Jizerských horách je splnitelný sen o horském bydlení. Zhmotníme vaši představu o klasické chalupě v přírodě s dostatkem prostoru a soukromí uprostřed lesů, aniž byste se museli starat o stavbu či rekonstrukci.

Chalupy Jizerky

Pokud máte pobyt na chalupě spojený více s odpočinkem než s prací kolem domu, investujte do chalupy v Jizerkách. V Resortu pod Špičákem, udržovaném a za každého počasí přístupném areálu pro vás chystáme jedenáct chalup, restauraci a wellness.

Mezi přidané hodnoty nemovitosti patří resortní služba, která se o chalupu postará v době vaší nepřítomnosti. Můžete jí svěřit jak běžnou údržbu a úklid, tak smluvní pronájem chalupy v době, kdy jste zaneprázdněni a sami ji nevyužíváte.

Chalupy mají základní dispozici 3+kk s užitnou plochou do 90 m² a verandou. Jsou vybaveny krbovými kamny, podlahovým topením a mají vlastní parkovací stání přímo u domu. Čas strávený v resortu vám zpříjemní posezení na vyhlídkové terase s grilem.

3+kk
do 90 m2
užitné plochy

Zázemí
venkovní parkovací místo
oddělený prostor na lyže a kola
důmyslné řešení pro uskladnění dřeva

Přehled a ceník chalup

Jihozápadní pohled

Ke každé chalupě náleží vstupní veranda s předzahrádkou a místem pro uskladnění dřeva. Ve stráni nad chalupou je pro vás rezervováno posezení s výhledem na panorama Jizerek.

Severovýchodní pohled

Do resortu vede celoročně udržovaná příjezdová cesta až k privátnímu parkovacímu stání přímo u domu. Chalupy jsou rozmístěny nad sebou ve stráni a poskytují svým obyvatelům krásný výhled a dostatečné soukromí.

Technické plány

Přízemí

1. patro

Chalupa ve standardu nebo podle vašich představ

Protože se nacházíme ve druhé zóně CHKO, nejsou z legislativních důvodů dovoleny stavební úpravy vnějšího vzhledu chalupy. Projekt však umožňuje drobné úpravy dispozice interiéru do fáze hrubé stavby.

Standardy - dlažba
Standardy - sanita
Standardy - obklad
Standardy - dveře
Stavební standard
Vizualizace koupelny

Chata interier

Časté otázky

Jaká je energetická náročnost chalupy?

Novostavba nízkoenergetické chalupy bude mít obvodové zdivo z pálených cihlobloků Heluz. Na základě klientské změny může být chalupa řešena jako zděná stavba z cihelných bloků Heluz 2in1. Více v dokumentu.

Jaký je termín dokončení?

Stavba bude dokončena do jednoho roku od podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí kupní.